Сукні: The Google Method

Визначення та значення одягу

Чим краще ви одягнені, тим серйозніше вас сприйматимуть, а також прийматимуть до уваги. Невмілий одяг можна сприймати як образу чи порушення. Загальні поради Контрольний список Одягніть професійний та традиційний одяг. Виберіть одяг, який насправді отримав позитивні відгуки від людей, які добре поінформовані щодо галузевого стандарту чи певного плану компанії.

Відтінок повинен втілювати ваш тон шкіри. Нейтральний колір завжди безпечний. На деяких ринках ви можете надіти люльку, яка співпрацює з вашою спідницею. Принесіть додатковий набір у разі запусків. Аромат ніколи не повинен бути сильним. Аромат може викликати алергію або розгнівати інтерв’юера.

Нанесіть макіяж природного вигляду та прозорий блиск для нігтів. Це продовжує фокусувати увагу на зустрічі. Не носіть сумочку з портфелем. Виберіть те чи інше. Одягніть рівне взуття або пом’якшені туфлі в кольорах, які не дозволять вашим ногам бути в центрі уваги. Переконайтеся, що ваше взуття чисте, а також вишукане.

Дизайнерські жіночі сукні

Це знижує авторитет. Уникайте взуття з відкритими носками, враховуючи, що воно часто пов’язане з соціальним розкладом. Аксесуари розкривають ваш характер і виділяють ваші ідеальні риси. Тримайте це прямо! Жінки, як правило, часто також використовують багато аксесуарів, таких як прикраси, підвіски та кільця. Водночас вони можуть підкреслити вашу індивідуальність і можуть бути надбанням, якщо їх використовувати в міру.

Поради хлопцям Одягніть відповідний костюм темно -синього, чорного або сірого кольору ( смугаста або міцна), або темно -синій пиджак, а також сірі брюки -халати. Виберіть білу або світло -синю сукню -халат, яка контрастує з пальто та/або краваткою. Як правило, руки повинні бути прикриті до зап’ястя. Викриття рук, закатавши рукави, вважається менш ефективним і менш офіційним.

Зв’язок повинен узгоджуватися з курткою та брюками, проте він повинен контрастувати з відтінком твою футболку. Напіввіндзорський гарний вузол практично для будь-якого випадку чи дизайну сорочок. Перейдіть у Тіпедію, щоб отримати додаткову інформацію щодо видів вузлів, способів їх з’єднання, вибору ширини краватки, а також багато іншого.

Модні сукні, одяг, взуття

Носіть не більше одного кільця на руку, а також наручний годинник. Поверх довжини шару можна наносити поверх костюма, але уникайте випадкових шарів. Кельн ніколи не повинен бути сильним. Аромат може викликати алергічну реакцію або образити рекрутера. Коли йдеться про питання, не носіть одеколон.

Оскільки ви розумієте свої виміри, ви можете розшифрувати свій тип тіла. Хоча існує різноманітна статура, більшість жінок мають одну з 5: яблуко, груша, пісочний годинник, перевернутий трикутник або прямокутну форму. Розуміння цього, безумовно, допоможе вам дізнатися, як підібрати найкраще плаття для свого типу статури. Знайдіть свою форму, перелічену нижче, а також клацніть, щоб отримати безліч вказівок, вказівок щодо стилю та концепцій одягу.

Існує багато видів одягу, з яких можна вибрати найбільше Лестощі один за ваш номер можуть бути надмірними. Цей пост розкриває плутанину з найкращими моделями одягу для вашого типу тіла, незалежно від вашої форми чи розміру. Тож, незалежно від того, чи ви – пісочний годинник, прямокутник, яблуко, груша чи перевернутий трикутник, погляньте на пропозиції нижче, які допоможуть вам підібрати халат, який найкраще лестить до вашого типу тіла.

Милі бутикові сукні

Біллі Портер про те, чому він носив сукню, а не смокінг, до Оскара Vogue

V-подібний виріз може подовжити ваш номер, тоді як талія королівства може доповнювати тих, хто має стату яблука. Розкльошена спідниця також може бути чудовою для форм груш. Подивіться на цю сукню від Amazon і використовуйте її з цією ж порівнянною парою мулів та сережок з китицями. Ви можете дізнатися більше про Ерику в ній.

Найкращі наряди для яблучної форми. Якщо ви часто схильні до набору ваги у животі, то після цього, швидше за все, ви форма яблука. Хитрість полягає в тому, щоб шукати сукні розміром з коліна або міді, які не будуть чіплятися за ваш впертий живіт, але які зберуть його. Таким чином, ви можете приховати ті частини себе, до яких ви не настільки позитивні, а також показати свої гарячі ноги.

Подивіться на це вбрання з Amazon. com і додайте його до цієї порівнянної пари взуття, солом’яного наконечника, сережок, а також сонцезахисних окулярів. Змініть наряд, плаття -зміна – це фантастичний вибір для форми яблука, оскільки він знімає область живота, не тримаючись за будь -які види набряків і ударів, і розкриває ваші ноги.

Жіночі сукні – довгі, середні та короткі

Домашня сторінка Pronovias – провідний світовий бренд розкішної весільної розкоші

< p> Виберіть халат, який не має фіксованого пояса, але такого, який дозволить вам змінити те, як і як зав’язувати пояс, щоб ви могли прикріпити найтонший компонент. Сукня імперії середнього розміру, плаття імперії може допомогти деяким жінкам, але крім інших. Безумовно, варто спробувати цей стиль, якщо ви – яблучна форма, оскільки наряд занурюється у ваш найтонший компонент, який, як правило, просто під грудьми, перш ніж розгорітися на животі, не прилипаючи.

Плаття -сорочка -кітті -міді – Літак, літо Пейслі Боден США

Так само подивіться на. Сукні для статури прямокутника, Якщо ваші плечі, а також стегна збігаються по ширині, але між ними, а також з талією, мало порівнянь, після цього вам потрібно наряд для форми прямокутника. Багато форм суконь можуть принести вам користь. Ви можете ігнорувати той факт, що під ним є талія, і вибрати сукню для переодягання або стиль трапеції, наприклад, форму яблука, або обрати сукню -ілюзію, щоб розробити контури там, де їх немає, які використовуються цілеспрямовано наносити візерунки та панелі для створення контурів.

Прочитайте цю статтю про

Сукні для жінок – Купуйте останній стиль

Тут є ще пропозиції щодо того, як одягнути прямокутну форму, що складається з приголомшливого відео від стиліста Рут Ессекс, у якому вона пояснює, чому смужки – чудовий варіант для прямокутників! вище) створює контури з її сукнею. Стиль без плечей створює враження ширини, а також рюші на подолі, а це означає, що наряд допомагає розвивати фігуру пісочних годин. Одягнене плаття “Коли ти пісочний годинник”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *